Podnośniki nożycowe spalinowe

Wynajem podnośników nożycowych spalinowych

Oferujemy wynajem podnośników nożycowych. Posiadamy wyłącznie wydajne, a zarazem funkcjonalne i niezawodne urządzenia. Stawiamy na modele renomowanych producentów, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Ich użytkowanie jest więc proste i intuicyjne. Należy zaznaczyć, że oferujemy zarówno wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, dzięki czemu mamy pewność, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Podnośniki nożycowe wynajem oferowany jest zarówno przedsiębiorstwom, jak i osobom prywatnym. W przypadku współpracy długoterminowej zapewniamy szczególne warunki umowy, a także okazyjne stawki.

 

Czym są podnośniki nożycowe spalinowe?

Podnośniki nożycowe spalinowe wyposażone są w silnik (najczęściej diesel), co oznacza, że ich praca uzależniona jest od dostarczanego paliwa. Zazwyczaj wykorzystywane są one podczas prac zewnętrznych, gdyż silniki generują spaliny. Plusem opisywanego rozwiązania jest fakt, że zwyżki spalinowe nie wymagają dostępu do zasilania elektrycznego (tak jak podesty elektryczne). To dzięki temu zakres zastosowań znacząco się zwiększa.

Podesty ruchome spalinowe wznoszą się do góry, jednak dostępne są również modele z wysięgnikiem bocznym. Dzięki nim powierzchnia robocza jest większa, niż w standardowych urządzeniach. Podnośniki spalinowe są nieco głośniejsze, niż elektryczne więc warto wziąć to pod uwagę. Cechują się one jednak relatywnie wysoką mocą, co jest ważne np. podczas realizacji prac budowlanych. Oferowane przez nas modele mogą być stosowane nawet w najcięższych warunkach otoczenia, co stanowi niezaprzeczalną zaletę. Plusem jest również to, doskonale radzą sobie one z nierównościami podłoża, co zmniejsza ryzyko pojawienia się wielu groźnych sytuacji podczas pracy.

Gdzie stosuje się zwyżki nożycowe spalinowe?

Podesty ruchome spalinowe wykorzystywane są podczas wykonywania czynności roboczych na wysokości. Stosuje się je podczas:

  • malowania budynków i fasad,
  • wstawiania i konserwacji stolarki okiennej,
  • mycia szyb w wysokich budynkach,
  • wymiany oświetlenia,
  • montażu banerów reklamowych,
  • prac konserwujących i budowlanych.

Oferowane przez nas zwyżki sprawdzają się nawet w ekstremalnych warunkach, dzięki czemu mogą być wykorzystywane podczas różnorodnych czynności. Na ich wynajem bardzo często decydują się przedsiębiorstwa budowlane, przemysłowe, transportowe i inne. Proponowane zwyżki umożliwiają pracę na sporych wysokościach (nawet do 20 m), więc wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.

Czym wyróżniają się nasze zwyżki spalinowe?

Oferowane przez nas zwyżki nożycowe spalinowe to urządzenia o doskonałych parametrach. Ich wysoka niezawodność ma duże znaczenie podczas realizacji prac. Zwyżki są wydajne, a także odporne na warunki eksploatacji. Solidne i wytrzymałe komponenty to gwarancja sprawnej i bezpiecznej pracy. Niezaprzeczalnym atutem jest także wysoka zwrotność, dzięki której sterowanie urządzeniem staje się łatwiejsze. Wszystkie ruchy urządzenia są płynne. Podnośniki nożycowe spalinowe są również ekonomiczne w użytkowaniu, co przekłada się na optymalne koszty eksploatacji. Ma to szczególne znaczenie dla osób, które mają do wykonania sporą ilość prac lub planują wynajem długoterminowy. Oferowane przez nas zwyżki występują w wielu rozmaitych wariantach. Różnią się one między sobą np. wartością udźwigu, ciężarem, wysięgiem, rozmiarami kosza. Z przyjemnością pomożemy w doborze odpowiedniego urządzenia – posiadamy szeroką wiedzę oraz bogate doświadczenie.

Podnośniki nożycowe spalinowe

JLG 3394 RT

Wysokość robocza(m): 12.06
Wysokość podnoszenia(m): 10.06
Udźwig(kg): 1020
Masa(kg): 6600
Wymiary platformy(m): 3.81 x 2.18
Max. Wymiary platformy (m) (dł. x szer.): 6.25 x 2.18
Wymiary transportowe(m) (dł. x szer. x wys.): 3.89 x 2.39 x 2.67
Podpory stabilizujące: TAK
Terenowe koła: TAK

JLG 4394 RT

Wysokość robocza(m): 15.11
Wysokość podnoszenia(m): 13.11
Udźwig(kg): 680
Masa(kg): 7100
Wymiary platformy(m): 3.81 x 2.18
Max. Wymiary platformy (m) (dł. x szer.): 6.25 x 2.18
Wymiary transportowe(m) (dł. szer. wys.): 3.89 x 2.39 x 2.89
Podpory stabilizujące: TAK
Terenowe koła: TAK