Podnośniki teleskopowe spalinowe

Wynajem podnośników teleskopowych

Oferujemy wynajem podnośników teleskopowych. Zapewniamy nie tylko szeroki wybór urządzeń renomowanych marek, ale również korzystne ceny oraz dogodne warunki współpracy. Załatwiamy wszelkie formalności w imieniu klienta, co znacząco przyspiesza czas realizacji zlecenia. Oferujemy profesjonalne doradztwo, a także pomoc w wyborze odpowiedniego urządzenia. Jesteśmy przekonani, że nasze podesty ruchome spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Cena wynajmu uzależniona jest od okresu trwania umowy. W przypadku najmu długoterminowego proponujemy szczególnie korzystne warunki współpracy, dzięki czemu klient może zaoszczędzić sporą ilość gotówki. W naszej ofercie można znaleźć zwyżki teleskopowe w rozmaitych wariantach, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

 

Czym jest podnośnik teleskopowy?

Podnośniki teleskopowe to urządzenia, które posiadają konstrukcję przypominającą teleskop. Ich działanie opiera się na wsuwaniu i wysuwaniu elementów wchodzących w skład wysięgu. Trzeba wspomnieć, że ramię, na którym zamocowany jest kosz może zostać przesunięte bezpośrednio nad przestrzeń roboczą. Oznacza to, że zwyżka może poruszać się nie tylko do góry, ale również w bok (dotyczy to podestów teleskopowych łamanych).

Plusem zwyżek teleskopowych jest to, że pozwalają one na pracę na dużych wysokościach. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie podesty masztowe, czy też nożycowe mogłyby okazać się niewystarczające.  Podnośniki teleskopowe spalinowe mogą być użytkowane na zewnątrz budynków, gdyż generują one spaliny. Posiadają one wydajny i mocny silnik, który zapewnia niezawodną pracę. Wielką zaletą podestów ruchomych z silnikiem spalinowym jest to, że nie potrzebują one stałego dostępu do źródła zasilania. Wymagają one jednak dostarczenia paliwa. Nasze urządzenia są ekonomiczne w eksploatacji, co obniża koszty ponoszone podczas prac. Podnośniki z kołami typu gąsienica sprawdzą się w przypadku nierównych i błotnistych terenów. Są w pełni odporne na warunki otoczenia.

Gdzie stosowane są zwyżki teleskopowe?

Zwyżki teleskopowe stosowane są wszędzie tam, gdzie konieczne jest przeprowadzenie prac na dużych wysokościach (zwykle powyżej 20 m). Do przykładowych zastosowań można zaliczyć:

  • mycie okien w wieżowcu,
  • obcinanie drzew,
  • konserwacja budynków,
  • naprawa oświetlenia drogowego,
  • montaż dekoracji (np. świątecznych) i banerów reklamowych,
  • renowacja lub wymiana okien.

Podnośniki teleskopowe często wybierane są przez przedsiębiorstwa budowlane. W zdecydowanej większości przypadków wynajem zwyżki opłaca się o wiele bardziej, niż zakup.

Czym wyróżniają się nasze zwyżki teleskopowe?

W naszej ofercie można znaleźć wyłącznie sprawne i niezawodne podesty ruchome teleskopowe. Stawiamy na znane i cenione marki, dzięki czemu mamy pewność, że parametry urządzeń usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających. Wysoka funkcjonalność, a także prosta i intuicyjna obsługa, to tylko niektóre zalety naszych zwyżek teleskopowych. Proponowane podesty ruchome pomimo swoich rozmiarów wyróżniają się wysoką płynnością oraz zwrotnością ruchów. Jest to szczególnie odczuwalne dla operatora, który odpowiada za precyzję wykonywanych prac. Łatwiej będzie nam ustawić kosz roboczy na pożądanej wysokości oraz w odpowiednim położeniu. Należy także wspomnieć o ekonomicznych silnikach, które zapewniają optymalny poziom spalania. Oferowane podnośniki teleskopowe są wytrzymałe, a także niewzruszone na warunki eksploatacji. Zapewniają bezpieczne i komfortowe użytkowanie w każdej sytuacji.

Podnośniki teleskopowe spalinowe

GENIE S45

Wys. robocza(m): 15.72
Wys. podnoszenia(m): 13.72
Udźwig(kg): 227
Masa(kg): 7005
Wymiary platformy(m): 0.76 x 1.83
Wymiary transportowe (dł. x szer. x wys.)(m): 8.48 x 2.24 x 2.49
Wysięg boczny: 11.18
Terenowe koła: TAK